Sieraden
Ben je op zoek naar een leuk cadeautje? Kijk dan ook zeker eens tussen onze sieraden! Nanaa's heeft mooie handgemaakte sieraden voor je in de collectie. Bijvoorbeeld van het merk A la Collection. Daarnaast hebben we ook prachtige keramieken oorbellen van All Things We Like. Deze worden met de hand gemaakt in een atelier in Nederland. Cadeautip: geef eens een armbandje op een kaart cadeau. Je kunt op het kaartje met armbandje een boodschap schrijven en je hebt meteen een kleinigheidje! In het menu kies je jouw favoriete productcategorie. Of bekijk ze hieronder en laat je inspireren!
![]()
|
Oorbellen
Oorbellen kunnen je outfit afmaken en tillen de meest eenvoudige outfit naar een hoger level! De oorbellen die je bij Nanaa's vindt zijn met de hand gemaakt. Van unieke porseleinen oorbellen tot oorbellen van gerecyclede materialen en messing. In verschillende kleuren of juist ingetogen goudkleurig of zilverkleurig.
Ontdek alle oorbellen |
Sieradendoosjes
Nog steeds is echte post veel leuker, ook tijdens de feestdagen. Bij Nanaa's koop je hippe kerstkaarten die net iets minder traditioneel zijn, maar zeker dat kerstgevoel overbrengen. Van leuke kaarten met een illustratie of kaartjes met quote. Merry Christmas!
Ontdek alle sieradendoosjes |
![]()
|
Daarom kies je voor Nanaa's
Bij Nanaa's heb je de leukste woonaccessoires snel in huis. Veel plezier met het stylen van jouw interieur!
- Verzending 1-2 werkdagen
- Altijd een cadeautje bij je bestelling
- Kies je (extra) cadeau bij besteding van een bepaald bedrag of bij geselecteerde producten
- Is het een cadeautje? Die pakt Nanaa's gratis leuk voor je in!
- Gratis verzending vanaf € 75,- voor Nederland en België